Reynaerde 1 wint van Philidor 3!

25-11-2014 10:14

Het eerste team heeft een krappe maar knappe overwinning geboekt op Philidor 3. Met deze benauwde overwinning tegen Philidor 3 staat ons 1e team voor even bovenaan in de competitie. Nadat we de eerste 2 wedstrijden tegen 2 gepromoveerde teams hebben gespeeld met 1 remise en een overwinning, moesten we nu aan de bak tegen een trouwe 1e klasse team. Vorig seizoen als vaste middenmotor! Met spelers die nauwelijks van elkaar onderdeden met een rating-gemiddelde van 1750. Qua rating hebben wij een groter verschil, waarvan 1 speler, Ard, in de 1500 en 1 speler, Harro, bijna 1900. Toch hadden we het gevoel dat al onze 8 spelers kans konden maken op een overwinning. En dat bleek! Harro had met de hoogste rating van allen verloren van een speler met een ratingverschil van ruim 200 punten, terwijl Ard met de laagste rating won door een blunder van zijn tegenstander, die ruim 250 punten meer heeft. Naast 2 nederlagen van een iets te passief spelende Harre en van Jaap, die een tegenstander had van bijna 150 punten meer, konden we nog 3 overwinningen boeken van David, Gabri (beide nog een 100% score) en Hans, die op bord 8 nog niet echt een geduchte tegenstander heeft gehad. Tenslotte kon Rob remise houden met zijn toren, tegenover toren en paard. Voldoende voor de uiteindelijke overwinning van 4,5-3,5. We kijken uit naar de volgende wedstrijd! Over 3 weken al en alweer thuis!! 

Teamleider Gabri.

Terug

Contact

www.svreynaerde.nl

© 2014 Alle rechten voorbehouden.

Maak een gratis websiteWebnode